Rólunk

Mi vagyunk a VeBio Tehetség Csoport (korábban FEB), a BME Vegyészmérnöki és Biomérnöki Kar középiskolások tehetséggondozásával foglalkozó szervezete. Célunk, hogy segítsünk azoknak a középiskolásoknak, akik tanulmányaikat a reáltudományok területén a felsőoktatásban szeretnék folytatni. Javarészt egyetemisták, valamint egyetemi oktatók vagyunk. Mindannyian tudjuk, mi vár Rád az érettségi és az egyetem során, és szeretnénk megkönnyíteni a dolgod, hozzájárulni a sikeres felvételidhez és egyetemi tanulmányaidhoz.

Tarts velünk, ha

• bármilyen mérnöknek (vegyész-, gépész-, villamos-, bio-, élelmiszer-, környezetmérnök stb.) vagy egészségügyi területen dolgozónak (orvos, gyógyszerész, gyógytornász, dietetikus stb.) készülsz,
  • érettségizni szeretnél kémiából, fizikából, matematikából vagy biológiából,
  • szereted ezeket a tárgyakat (vagy ha nem szereted, majd mi megszerettetjük veled),